POLSKA.LV forums par un ap Poliju
04. maijs 2024. gads, sestdiena , Latvijā: ,  Polijā: . Šodien vārdadienu svin Polijā: Floriana, Monika ; Latvijā: Vijolīte, Viola, Vizbulīte

Jautājumu un atbilžu sadaļa

Jautājumu ir uzdevis: sanita(ciemiņš ip: 78.84.195.11)

jautājums uzdots: 2015.06.16. 21:33,
Jautājums:
Labvakar... Ceru,ka man kāds varēs palīdzēt...sāksim ar to,ka man ir apgērbu veikals, dibināju firmu ar 0% PVN maksātāju... Nesen biju GD Poland bāzē un teiksim tā,praktiski NEIESPĒJAMI tur iepirkt preci,jo neesmu PVN maksātājs un viņi nevar izrakstīt man pavadzīmi,lai neiespringstot varu braukt uz LV😏Jautājums,wai kāds varētu pateikt kā ir ar MARYWILSKA"44" bāzi Varšavā?????•Vai Tur ir iespēja iepirkties preci kā 0% PVN maksātājs un saņemt pavadzīmi???•Vai tiešām ir iespēja iepirkt pa vienai precei,pats pēc savas izvēles???•Varbūt kāds zin salīdzinot ar GD Poland bāzi,cenu starpību +/- tāpat???Liels paldies jau iepriekš!!!Ļoti gaidīšu atbildi...

alfreds

Pievienojies: 2009.06.05.
Tēmas: 5, Ziņojumi: 319

Nosūtīt vēstuli
Atbilde sniegta: 2015.06.26. 12:35,
Man jau šķiet, ja jau jūsu uzņēmums nav PVN maksātājs, tad situācija kļūst vienkāršāka - pietiek no poļu uzņēmuma vienkāršu pavadzīmi ar viņu PVN, ja poļu uzņēmums ir PVN maksātājs, bet ja nav tad kvīts. Jebkurā gadījumā ar papīriem par precēm nevajadzētu būt problēmas, ja Polijas uzņēmums vispār ir gatavs tādus izrakstīt (gadās, ka neraksta, negrib rakstīt un dokumentu izrakstīšana ir tāda kā ekstra, bet tādu dinozauru kļūst arvien mazāk).

1


Top.LV reiting@Mail.ru
Parse Time: 0.064s